Чемпіон Суперліги «Дніпро» розпочав свій шлях у Кубку Європи ФІБА з важкої поразки. У матчі першого туру групового етапу українська команда зазнала розгромної поразки від польського клубу «Анвіл» з рахунком 114:71.
Гра, яка відбулася 9 жовтня, стала справжнім випробуванням для дніпрян. Найкращим гравцем у складі української команди став 32-річний Олександр Мішула, який за 22 хвилини на майданчику набрав 19 очок та віддав 2 результативні передачі.
Матч складався з чотирьох чвертей, і «Дніпро» не зміг втримати темп у жодній з них. Рахунок чвертей виглядав так: 32:20, 28:18, 23:19, 31:14 — перевага «Анвіла» стала очевидною.
Наразі «Дніпро» готується до виїзних матчів. 16 жовтня у Ліссабоні команда проведе номінально домашній матч проти «Спортінга», а 18 жовтня — виїзний матч з тим же суперником. Обидві гри розпочнуться о 21:30 за київським часом.
Нагадаємо, що дніпряни вийшли у груповий етап єврокубку як найкраща команда з трьох, яка поступилася у кваліфікації. Підтримка вболівальників та належна підготовка можуть допомогти команді подолати труднощі та набрати обертів у наступних матчах.
Знайшли помилку? Виділіть текст та натисніть комбінацію Ctrl+Enter або Control+Option+Enter.

Залишити відповідь