Гонщик Формули 1 Макс Ферстаппен

Макс Ферстаппен: «Red Bull» подолав важкі часи і рухається вперед

Пілот коман­ди «Ред Булл», Макс Ферстаппен, впев­не­ний, що його коман­да успі­шно подо­ла­ла тру­дно­щі, з якими зіткну­ла­ся на поча­тку сезо­ну. Незважаючи на те, що він про­дов­жує ліди­ру­ва­ти в осо­би­сто­му залі­ку чем­піо­на­ту «Формули‑1», нідер­ланд­ський гон­щик визнає, що не все зав­жди було гладко.

«У пев­ний момент ми поча­ли руха­ти­ся в непра­виль­но­му напрям­ку. Інші коман­ди ство­ри­ли маши­ни за інши­ми прин­ци­па­ми, і це варто від­зна­чи­ти. Мої від­чу­т­тя від маши­ни цього сезо­ну були зов­сім інши­ми, ніж у мину­ло­му», — поді­лив­ся Ферстаппен.

Спочатку ситу­а­ція вигля­да­ла нев­ті­шною — все ста­ва­ло лише гірше. Основною про­бле­мою стала заста­рі­ла аеро­ди­на­мі­чна труба, яка ускла­дню­ва­ла про­цес точно­го нала­шту­ва­н­ня маши­ни. Проте Ферстаппен зазна­чає, що коман­да зро­би­ла пра­виль­ні виснов­ки і тепер руха­є­ться в пози­тив­но­му напрямку.

«Наша коман­да задо­во­ле­на тим, що ми поба­чи­ли в остан­ніх пере­го­нах», — під­су­му­вав він.

Хоча Ферстаппен ліди­рує в чем­піо­на­ті, від­рив від кон­ку­рен­тів зна­чно змен­шив­ся порів­ня­но з мину­лим сезо­ном, що під­ви­щує напру­гу в бороть­бі за титул. Ба біль­ше, піло­ту не вда­ло­ся вигра­ти вісім гонок поспіль, що також стало неспо­ді­ван­кою для вбо­лі­валь­ни­ків «Ред Булл».

Тим не менше, Ферстаппен і його коман­да зали­ша­ю­ться впев­не­ни­ми в своїх силах і нала­што­ва­ні завер­ши­ти сезон на висо­кій ноті.

Знайшли помил­ку? Виділіть текст та нати­сніть ком­бі­на­цію Ctrl+Enter або Control+Option+Enter.

Чи була ця стаття цікавою?
🤩🤮

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: