Збірна України з футболу нарешті здобула свою першу перемогу у розіграші Ліги націй УЄФА, обігравши команду Грузії з мінімальним рахунком 1:0. Цю важливу перемогу відзначив дебютант української команди — 24-річний вінгер житомирського «Полісся» Олександр Назаренко, який розповів про свої емоції після гри.
«Емоції переповнюють. Дуже щасливий дебютувати за національну збірну, це мрія мого дитинства, і вона здійснилася. Дуже щасливий за команду, що ми перемогли. Українці — найкращі,» — зазначив Назаренко.
Олександр також поділився своїми враженнями від останніх хвилин матчу: «Останні хвилини були нервовими. Тренер попросив допомагати Матвієнку і, за можливості, вибігати в контратаку. Чи вдалося? Допомогти — так, вибігти — ні, було замало часу.»
Попереду у збірної України ще одна важка зустріч — поєдинок проти Чехії, який відбудеться 14 жовтня о 21:45 за київським часом. Назаренко висловив впевненість у своїй команді: «Ми готуємося. У нас все вийде.»
Знайшли помилку? Виділіть текст та натисніть комбінацію Ctrl+Enter або Control+Option+Enter.

Залишити відповідь